Mladí borci na okresním fotbalovém turnaji McDonald's Cup vybojovali bronz

18.5.2015
30. dubna žáci 4. a 5. tříd odjeli bojovat na fotbalový turnaj McDonald's Cup do Havlíčkova Brodu. Za velké podpory a vedení trenéra Zdeňka Plevy porazili hned v prvním kole favority a dále se prokousali pavoukem z 12 škol až mezi nejlepší čtyři týmy.

30. dubna žáci 4. a 5. tříd odjeli bojovat na fotbalový turnaj McDonald's Cup do Havlíčkova Brodu. Za velké podpory a vedení trenéra Zdeňka Plevy porazili hned v prvním kole favority a dále se prokousali pavoukem z 12 škol až mezi nejlepší čtyři týmy. Po nádherném výkonu si přivezli bronzové medaile. Byli jsme zároveň jediní, koho reprezentovala i dívka. Patří jim velká gratulace a přeji jim mnoho sportovních úspěchů v
dalších letech. Složení družstva: Bára Plevová, Adam Bažout, Jan Lemberk, Jan Němec, Dominik Sklenář, David Vašek, Jan Burdun, Jiří Burdun, Vojtěch Kouba, Marek Pol, David Procházka.

Hana Adamová