Netradiční hodiny tělocviku ve fitcentru Fitko Ždírec nad Doubravou

22.5.2015
Žáci 7., 8. a 9. tříd navštívili v květnu již podruhé Fitko ve Ždírci nad Doubravou. Pro byla připravena hodina bodyboxingu, což je aerobní cvičení, které využívá prvky boxu a kickboxu. Chlapci i dívky si vyzkoušeli cvičení s boxerskými rukavicemi, vykrývacím chráničem i boxovacím pytlem.

Žáci 7., 8. a 9. tříd navštívili v květnu již podruhé Fitko ve Ždírci nad Doubravou. Pro žáky byla připravena hodina bodyboxingu, což je aerobní cvičení, které využívá prvky boxu a kickboxu. Chlapci i dívky si vyzkoušeli cvičení s boxerskými rukavicemi, vykrývacím chráničem i boxovacím pytlem. Cvičení probíhalo pod vedením zkušené akreditované instruktorky Bodyboxingu a aerobiku Markéty Novotné. Především chlapci byli tímto cvičení nadšení a opravdu se snažili provádět cviky co nejdokonaleji, dle pokynů instruktorky. V druhé části se žáci věnovali kruhovému tréninku na posilovacích strojích a skupinovému posilování s vlastní vahou, na podložkách i s lehkými činkami. Obě hodiny byli perfektně připravené, s časem na relaxaci, doplnění tekutin a závěrečné protažení. Všichni žáci byli velice spokojení. Všichni pevně doufáme, že se Martinovi a Markétě podařilo namotivovat další mladé sportovce k pravidelnému pohybu. Moc se těšíme na další spolupráci. Děkujeme.

učitelé ZŠ a MŠ Ždírec nad Doubravou


Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.