5.A se zapojila do projektu Dopis Ježíškovi

23.11.2012

V měsíci listopadu se třída 5.A zapojila do celostátního projektu Dopis pro Ježíška.

Co je podstatou tohoto projektu? Smyslem celé akce je prohloubit v dětech tradice a vánoční zvyky, zpříjemnit jim předvánoční čas a mít možnost získat pěkný dárek. Ježíšek na každý dopis nejen odpoví, ale každou adventní neděli vylosuje 20 dětí, které od něho dostanou dárek a jednomu šťastlivci splní jeho velké vánoční přání.

Tahle jedinečná předvánoční akce měla u dětí velký ohlas a vzbudila jejich zájem. Nenásilnou formou se žáci naučili psát dopis, a to dopis pro Ježíška, ve kterém vyslovovali nejen svá vánoční přání, ale psali i o svých radostech a trápení. Dopisy se žákům velmi podařily a společně jsme je 20. 11. Ježíškovi poštou odeslali.

Nyní nezbývá, než čekat, komu Ježíšek odpoví jako prvnímu? Bude některý z našich žáků ten šťastlivec, kterého Ježíšek vylosuje a splní mu jeho přání? Tak držme dětem pěsti…

 Hojná Martina 

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.