A už jsou tu zase – nejrychlejší čtenáři ze 4.A

21.1.2014

První soutěž na rychlost čtení, kterou jsme uskutečnili v říjnu ve třídě 4.A měla u žáků velký ohlas a pro mnohé se stala motivací, jak se zlepšit ve čtení s cílem zvítězit v prosinci. Žáci začali doma více číst, což se projevilo na úrovni četby a pravopisu ve třídě vůbec. Z toho mám velkou radost. Mnozí žáci obdrželi knihu od Ježíška, což je velmi potěšilo. Zkouška rychlosti proběhla těsně před Vánocemi a vida! Stupně vítězů se opravdu pozměnily. Celkově se všichni žáci zlepšili, někteří méně, jiní excelentně (o 30 a více slov). Vítězkou se stala Markéta Adamová, která dokázala přečíst za minutu 132 slov a ve svém vlastním rekordu pokročila o 58 slov!!! Na 2. místě s počtem přečtených slov 109 se umístil Pavel Műhlfait a 3. místo obsadila vítězka minulého kola Pavlína Havelková s počtem 102 slov. Pochvalu zaslouží nejen tři nejlepší, ale všichni ze třídy, kteří pilně četli a trénovali.

Hojná Martina

nejlepší čtenáři

 

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.