Adaptační kurz v 6.A

7.9.2017
Šesťáci vstupuji na druhý stupeň a leccos je i pro ně nové...

V úterý 5.9. 2017 třída 6.A absolvovala adaptační program.

Žáci přestupují na II. stupeň školy a do třídy přišli 2 noví spolužáci a asistent pedagoga. Formou her žáci získali nové informace o sobě, svých koníčcích, zájmech, rodině, trávení volného času. Využili i možnosti více se dozvědět o své třídní učitelce Marcele Vomelové a asistentu Otovi Bencovi. Vytvořili si třídní strom přání. Největším přáním 6.A je být dobrými kamarády :)

Na konci programu se nabídli 2 žáci, že se stanou první měsíc průvodci nově příchozích spolužáků. Předají jim informace o škole, vyučujících, ukáží, kde jsou učebny, kabinety, jídelna, zkrátka si je vezmou pod ochranná křídla :)

 

Tereza Lapešová - školní psycholožka

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.