Vynikající sportovní výkony našich žáků na Běhu parkem Budoucnost

1.6.2015
Uběhnout 1200 m na atletickém oválu na stadionu není vůbec snadné a člověk musí mít dobrou fyzickou kondici, aby tuto vzdálenost zvládl uběhnout. O to těžší je běžet v terénu, kde se střídá vysilující běh do kopce s klesáním. Všem, kteří reprezentovali naši školu v náročném terénním běhu děkujeme.

Uběhnout 1200 m na atletickém oválu na stadionu není vůbec snadné a člověk musí mít dobrou fyzickou kondici, aby tuto vzdálenost zvládl uběhnout. O to těžší je běžet v terénu, kde se střídá vysilující běh do kopce s klesáním. Všem, kteří reprezentovali naši školu v náročném terénním běhu děkujeme. Zvláště však musíme pochválit vynikající výkony našich mladších dívek. Erika Horvátová ze 6.A obsadila ve své kategorii 2. místo a Anička Bičíková (ze 6.B) zvítězila a získala zlatou medaili. Velice dobře běželi chlapci (ročník 2002). Michal Bílek si doběhl pro nepopulární 4. místo a Radek Klement byl šestý. Všichni naši běžci závod dokončili, nikdo to nevzdal na trati a to je to nejdůležitější. Naši školu reprezentovali: Erika Horvátová (6.A), Anička Bičíková, Vojtěch Sváček a Denny Gassler (6.B), Lenka Titzová (7.B) a Klára Mikulecká (7.A), Adéla Blažíčková (8.A) a Petra Adamcová (7.A), Jakub Hochman a Adam Rybáček (8.A), Jan Cimpl (9.A).