Benefiční zábava pro psa

23.2.2016
V sobotu 20. února se v Horním Studenci uskutečnila Benefiční zábava pro psa a byla velmi úspěšná

V sobotu večer se ve vyzdobeném společenském sálu v Horním Studenci  sešlo téměř 150 hostů. K poslechu a tanci až do téměř tří hodin ráno hrála kapela Jardy  Bílka. Myslím si, že bylo opravdu veselo a panovala skvělá atmosféra.

Především díky návštěvníkům akce, kterým patří velké poděkování, můžeme vyhlásit celkový výtěžek v neuvěřitelné výši - 35 000 Kč.

Dovolte mi, abych  velmi  poděkoval  kolegům a kolegyním, kteří se podíleli na přípravě a organizaci .

Děkuji též za podporu  a pomoc vedení a pracovníkům  města Ždírec nad Doubravou, kteří  podpořili celou akci přítomností na místě.

Výtěžek bude uložen na zvláštní transparentní účet. Bližší informace o transparentním účtu zveřejníme co nejdříve.

MOCKRÁT DĚKUJEME

za organizátory Ota Benc - ředitel školy