Beseda se spisovatelkou Michaelou Fišarovou

3.11.2017
Beseda vybraných žáků 2. stupně a čtenářských kroužků s autorkou Michaelou Fišarovou v městské knihovně

Beseda proběhla v městské knihovně dne 2. 11. 2017. Na setkání s paní spisovatelkou Michaelou Fišarovou přišli žáci dvou čtenářských kroužků naší školy a vybraní žáci druhého stupně, které spojuje jeden společný zájem – četba knih.

Během besedy zazněly ukázky z knihy Nikolina cesta, která se věnuje domácímu násilí a čtivou formou tento jev přibližuje náctiletým čtenářům. Paní spisovatelka je též aktivní učitelkou češtiny, a možná i díky tomu velmi poutavě dětem vyprávěla o své práci a na konci besedy zodpověděla všechny dotazy.

Beseda nás všechny zaujala, ba přímo nadchla a paní knihovnice ihned půjčovala knihu Nikolina cesta prvním zájemcům.

Blanka Křivohlavá

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.