Bramorobraní 2014

22.10.2014
Dne 17.10.2014 proběhl ve školní jídelně druhý ročník podzimní kulinářské soutěže pro rodiče a děti Bramborobraní. Letos se mezi sebou vzájemně utkalo celkem 48 pokrmů ve třech soutěžních kategoriích – sladké, slané jídlo a bramborový salát. Zpestřením programu bylo vyhodnocení největšího (nejtěžšího) bramboru.

Souběžně s ochutnávkami probíhaly ve školní družině a jídelně MŠ výtvarné dílničky, kde si děti společně s rodiči mohly vytvořit otisky a drobné výrobky z brambor.

Celá akce byla zakončena vyhlášením vítězů a oceněním zúčastněných dětí.

Velké poděkování patří panu Vítu Němcovi za sponzorské dodání brambor pro tuto akci.

Vítězné pořadí:

Slané jídlo   Sladké jídlo  Bramborový salát  Největší brambor
 1. místo   Tina Dočekalová IV.A  Viktorie Martincová III.A  Kristýna a Filip Málkovi II.C  Tomáš Kavalír III.A  1025g
 2.místo    Jan Martinec VI.B  Lukáš Uchytil III.B  Marek Stehno IV.B,
 Filip a Jakub Jančárkovi I.A, IV.A
 Daniel Korynta II.A  1006g
 3. místo   Barbora Plevová IV.B  Petr Nekovář III.A    Tereza Odvárková I.A  995g
   Vojtěch Štěrba IV.B

Mnoho fotografiíí najdete ve fotogalerii

Iva  Uchytilová a učitelky I. stupně