Březen je měsícem knihy

9.4.2015

Březen je měsícem knihy a jak žáky prvních tříd nejlépe s literaturou seznámit? No přeci návštěvou místní knihovny. Zde nám paní knihovnice přiblížily její chod, objasnily výpůjční řád, registraci, uspořádání nebo řazení knih. K nahlédnutí a předčítání nám byla k dispozici spousta dětské literatury, ale také mnoho knížek naučných. Mimo jiné jsme měli možnost shlédnout výstavu v galerii Doubravka s názvem Motýlí krása ve fotografii od paní J. Dvořákové. Naše malá exkurze se opravdu vydařila a velký dík patří zejména paní Lédlové a Joskové, které se nám po celou dobu věnovaly.

S. Sodomková, P. Málková