Brno, exkurze pro žáky kroužků projektu Cesta za poznáním

27.3.2017
EXKURZE Brno - kulturně-historická prohlídka centra města Brna (Janáčkovo divadlo, divadlo Husa na provázku, Radnice města, Petrov - exkurze na věž, do klenotnice, Diecézní muzeum, dále Nám.Svobody, Zelný trh), poté přejezd na mezinárodní letiště Brno-Tuřany (prohlídka moderní odbavovací haly a prostorů letiště).

EXKURZE Brno - kulturně-historická prohlídka centra města Brna (Janáčkovo divadlo, divadlo Husa na provázku, Radnice města, Petrov - exkurze na věž, do klenotnice, Diecézní muzeum, dále Nám.Svobody, Zelný trh), poté přejezd na mezinárodní letiště Brno-Tuřany (prohlídka moderní odbavovací haly a prostorů letiště).

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.