Bruslení v Chotěboři 4.3. a 7.3. 2014

13.3.2014
Slova bruslení, sáňkování nebo jízda na běžkách měla v souvislosti s letošní zimou spíš nostalgický nádech. Těchto aktivit jsme si opravdu moc neužili.

Slova bruslení, sáňkování nebo jízda na běžkách měla v souvislosti s letošní zimou spíš nostalgický nádech. Těchto aktivit jsme si opravdu moc neužili. S o to větším nadšením přivítali šesťáci, sedmáci, osmáci i deváťáci nabídku, jet si zabruslit na stadion do Chotěboře. Celé dvě hodiny na bruslích, to zažil tuto zimu málokdo a děti si to opravdu užívaly. Kluci si zahráli hokej a holky se naučily jezdit pozadu, brzdit, přešlapovat a některé se pustily i do soutěže ve složitějších sestavičkách na hudbu (můžete si jejich výkony prohlédnout na webových stránkách školy). Soutěž zaujala nejenom děvčata, ale zapojili se i někteří chlapci. Porota měla těžký úkol s vybíráním vítěze a tak se usnesla, že si všichni soutěžící zaslouží zlatou v podobě čokoládových dukátků. Všechny naše žáky musíme pochválit za sportovní výkony a naprosto vzorné chování.

Zapsali R. Jarošová, M. Vomelová a O. Benc

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.