Žáci třetích a pátých tříd navštívili městskou knihovnu

10.4.2014

Dne 28. 3. 2014 navštívili žáci třetích a pátých tříd městskou knihovnu, aby se zde dozvěděli potřebné informace týkající se chodu místní knihovny ve Ždírci nad Doubravou. Svoje dotazy směřovali i na to, jak se připravují NAŠE NOVINY. Děti si nachystaly několik mnohdy záludných otázek, které kladly vedoucí místní knihovny paní Z. Lédlové. Zkusily si tak práci reportéra a musely být velice pozorné, aby dokázaly zachytit veškeré potřebné informace a ty si pečlivě zaznamenat do svých deníků. Společně získané informace zpracovaly a výhledově je využijí při tvorbě vlastního časopisu.

Lacinová I., Sodomková S.

logolink