Burza středních škol

16.11.2017
Burza středních škol pro žáky 8. a 9. ročníků a jejich rodiče

I v letošním roce jsme nejen pro rodiče a žáky devátých, ale i osmých ročníků uspořádali v úterý 14. listopadu 2017 v naší školní jídelně Burzu středních škol. Tohoto setkání se zúčastnilo patnáct zástupců středních škol z blízkého okolí. Rodiče i žáci zde měli příležitost získat informace o studijních a učebních oborech, o přijímacím řízení a o následném uplatnění absolventů na trhu práce.

Doufejme, že jim toto setkání pomohlo v jejich nelehkém rozhodování. Teď již bude záležet jen na žácích a jejich okolí, aby společně vybrali tu správnou střední školu, která jim otevře cestu k jejich budoucímu povolání. Popřejme jim, aby jejich rozhodnutí a volba byly vždy úspěšné a aby také dobře zvládli přijímací zkoušky.

Markéta Zrzavá

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.