Burza středních škol 2019

3.11.2019
Prezentace zástupců středních škol

Ve čtvrtek 24. října 2019 byla v prostorách multifukčního sálu naší školy uspořádána pro rodiče a žáky osmých a devátých ročníků Burza středních škol.

Své studijní i učební obory zde prezentovalo osmnáct zástupců středních škol z nedalekého okolí od gymnázií, přes obchodní akademie, až po školy zdravotnicky, sociálně, gastronomicky a technicky zaměřené. Zájemci o studium zde mohli získat podrobnější informace o jednotlivých oborech, přijímacím zřízení a o uplatnění absolventů středních škol na trhu práce. Doufejme, že jim toto setkání pomohlo v jejich nelehkém rozhodování. Teď již bude záležet jen na žácích a jejich okolí, aby společně vybrali tu správnou střední školu, která jim otevře cestu k jejich budoucímu povolání. Popřejme jim, aby jejich rozhodnutí a volba byly vždy úspěšné a aby také dobře zvládli přijímací zkoušky.

Nakonec bych ráda poděkovala zástupcům jednotlivých středních škol za jejich účast.

Markéta Zrzavá