Co mám na talíři, to sním - JDEME NA TO

9.1.2020

Milí žáci, Vážení rodiče, Vážené kolegyně a kolegové, Milí strávníci a všichni naši sledující.

Dostáváme se do finální fáze kampaně Co mám na talíři, to sním. Od pondělí 13. ledna 2019 se naplno pokusíme nedělat zbytky a zvolit na talíř jen tolik jídla kolik sníme. Paní kuchařky jsou připraveny naopak přidat každému zájemci.
Důležitými krokem, zda oběd sníme v malém či větší množství je výběr. Každý strávník, malý i velký, si může vybrat každý den ze dvou variant. Výběr se provádí elektronicky a můžete ho provést maximálně týden dopředu. Např. v pondělí 13. ledna 2020 můžete změnit oběd nejdříve na pondělí 20. ledna, na bližší dny to již není možné.

Nezachráníme svět, ale uděláme malý krůček, aby byl lepší.

Děkuji za pochopení a věřím, že se nám společně podaří prosadit dobrou věc.

Ota Benc, ředitel  školy