David Rafael – Z bláta ulice do vyšších sfér

14.5.2017
Přednáška se zabývala o životě s drogami. Děti si poslechly, že drogy nejsou cestou k úspěchu, ale často vedou ke smrti. Díky vědomostem a životnímu příběhu pana Rafaela se tento program stal velmi zábavným a poučným.

Přednáška se zabývala o životě s drogami. Děti si poslechly, že drogy nejsou cestou k úspěchu, ale často vedou ke smrti. Díky vědomostem a životnímu příběhu pana Rafaela se tento program stal velmi zábavným a poučným. Příběh Davida Rafaela spočíval v tom, že si jako čtrnáctiletý kluk povšiml, že hodně zpěváků bralo drogy. On se jim chtěl vyrovnat, a proto začal fetovat. Avšak doslechl se, že praví narkomani brali feťáky jako odpad společnosti. Po seznámení s dívkou, která vařila pervitin, se stal narkomanem. Za pár měsíců začal přemýšlet, jestli pervitin stojí za zničení vztahu s dívkou, kterou miloval. Požádal ji o ruku, zbavil se závislosti na drogách. Dnes spolu mají tři zdravé děti. Sezení s panem Rafaelem nás chytlo za srdce. Příběh, který nám vyprávěl, do konce života nezapomeneme. Plynulo z něj poučení do naší budoucnosti.

Klára Jana Furchová, Simona Marková, Andrea Rakušanová

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.