Okresní kolo dějepisné olympiády na téma „Pot, slzy a naděje aneb Život je boj.“

3.2.2015
Ve středu 28. ledna proběhlo v AZ Centru v Havlíčkově Brodě okresní kolo dějepisné olympiády na téma „Pot, slzy a naděje aneb Život je boj.“ Do okresního kola postoupili z naší školy vítěz školního kola Miloš Havel z 9.A a druhý v pořadí Martin Křikava z 9.B.

Ve středu 28. ledna proběhlo v AZ Centru v Havlíčkově Brodě okresní kolo dějepisné olympiády na téma „Pot, slzy a naděje aneb Život je boj.“ Do okresního kola postoupili z naší školy vítěz školního kola Miloš Havel z 9.A a druhý v pořadí Martin Křikava z 9.B.
(Třetí – již nepostupové místo – obsadil Tomáš Forejt z 8.A).

A jak se oběma našim zástupcům vedlo?

Martin Křikava v konkurenci 18 soutěžících nezklamal a dosáhl na pěkné 7.-8.místo. Ještě lepší umístění se však podařilo Miloši Havlovi. Ten v loňském školním roce vybojoval výborné druhé místo a postoupil až do krajského kola. Letos Miloš v okresním kole uspěl ještě lépe, což znamená, že soutěž vyhrál, a z prvního místa opět postupuje do březnového krajského kola.

Oběma našim reprezentantům děkujeme za pečlivou přípravu na soutěž a za předvedený výkon. Milošovi navíc popřejme, ať se mu i mezi soutěžícími na krajské úrovni podaří umístit co nejlépe.

Zdeněk Drápalík

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.