ČTVRŤÁCI PŘI DOPRAVNÍ VÝCHOVĚ

18.11.2016
V podzimních dnech 7.-9. listopadu k nám přijela z Krucemburku lektorka Monika Mrštíková. Každý den věnovala jedné čtvrté třídě.

V podzimních dnech 7.-9. listopadu k nám přijela z Krucemburku lektorka Monika Mrštíková. Každý den věnovala jedné čtvrté třídě. V pondělí
probírali základní značky, křižovatky, dopravní situace, povinnou a doporučenou cyklistickou výbavu žáci 4.A, v úterý 4.B, ve středu 4.C. Děti
pracovaly zábavnou formou a se zaujetím. Byl to první ze tří bloků dopravní výchovy v tomto školním roce. Tímto děkujeme paní Mrštíkové a těšíme se na další setkání.

Hana Marková