Evropa v roce 2050

18.5.2022
Účast žáků devátých ročníků v evropské soutěži

Žáci devátého ročníku čelili v hodinách výtvarné výchovy velké výzvě. Měli za úkol zamyslet se nad tím, jak bude vypadat Evropa v roce 2050 a své představy výtvarně ztvárnit. Téma výtvarné soutěže je Evropa, ve které chci žít: Evropa v roce 2050.  Práce našich žáků se utkají s ostatními školami pod záštitou Svazku obcí Podoubraví. Všechny výtvory budou vystaveny na podzim v Chotěboři, vítězná práce postoupí do celonárodního kola v Praze a nejlepší práce bude reprezentovat Českou republiku v evropské soutěži konané v souvislosti s předsednictvím ČR Evropské unie. Škola má též možnost využívat edukativní programy na různá témata, která v rámci projektu poskytla Pedagogická fakulta Univerzity Karlovy. Doufáme, že se práce porotě budou líbit a žákům děkujeme za originální pojetí tématu.

Marcela Vomelová

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.