Exkurze do tiskárny UNIPRESS - členové redakční rady školního časopisu SCHOOL CITY

18.6.2014
Dne 21.5.2014 se vydali členové redakční rady školního časopisu SCHOOL CITY do Žďáru nad Sázavou navštívit tiskárnu UNIPRESS. Náš záměr byl jasný – chceme se podívat do místa, kde vznikají ždírecké NAŠE NOVINY.

Dne 21.5.2014 se vydali členové redakční rady školního časopisu SCHOOL CITY do Žďáru nad Sázavou navštívit tiskárnu UNIPRESS. Náš záměr byl jasný – chceme se podívat do místa, kde vznikají ždírecké NAŠE NOVINY. Už víme, co předchází tomu, aby se mohly dát do tisku a nyní se seznámíme s tím, jak se dostanou na papír. Velice ochotně se nás ujal jednatel firmy pan Ing. J. Zídek. Provázel nás po tiskárně a trpělivě nám ukazoval a vysvětloval, k čemu slouží jednotlivé stroje a jak pracují. Pozorně a jasně nám odpovídal na naše dotazy. Teď už je nám jasné, co předchází tak obyčejné věci – vzít si každý měsíc ze schránky výtisk NAŠICH NOVIN a pustit se do čtení.

Ještě jednou moc děkujeme vedení tiskárny za vstřícnost a milé přijetí.

Žáci ZŠ a MŠ Ždírec n. D. a učitelky I. Lacinová a S. Sodomková

UNIPRESS-exkurze

 

 

logolink

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.