Exkurze Praha

28.6.2018
Školní výlet 4. ročníků

Letos jsme vyrazili na školní výlet do Prahy na dva dny. Přijali jsme nabídku ubytování v ZŠ Táborská, kde se o nás pečlivě starali včetně školní jídelny. Program jsme měli opravdu pestrý a náročný. V pondělí 18. června jsme ráno nastoupili do autobusu s nadšením. Ten den nás čekala Hra na Hrad, kde jsme prošli téměř vše, co na hradě lze vidět. Procházka po Karlově mostu, Staroměstské náměstí, Václavské náměstí, dobrodružství v metru. Večer jsme zavítali na Vyšehrad, přálo nám nádherné letní počasí. Druhý den jsme dopoledne vyrazili na Petřín, po obědě jsme se sbalili do autobusu a čekala nás poslední část výletu, možná ta nejzajímavější. Vylodili jsme se na terminálu 3 Letiště Václava Havla, prošli bezpečnostní kontrolou a dvě a půl hodiny nás provázel báječný průvodce po celém letišti. Viděli jsme a zažili toho mnoho. Celý výlet organizovala paní učitelka Pavlína Málková, a jako krásný dárek jsme obdrželi zaplacení dopravy od tatínka jednoho z žáků. Oběma patří velké poděkování.

Třídy 4. A, 4. B, Eva Odvárková, llona Burianová, Hana Adamová