Expedice přírodovědných kroužků - Krkonoše

25.6.2014
Jako každý rok vyrazili členové přírodovědných kroužků do Krkonoš (6.6. - 8.6.2014). Cesta byla příjemná, jeli jsme vlakem, autobusem.

Jako každý rok vyrazili členové přírodovědných kroužků do Krkonoš (6.6. - 8.6.). Cesta byla příjemná, jeli jsme vlakem, autobusem. Byli jsme ubytováni na chatě ve Velké Úpě. Hned v pátek jsme podnikli výpravu do Pece pod Sněžkou, kde jsme se osvěžili zmrzlinou. V sobotu jedna skupina dětí vyrazila na Sněžku, druhou skupinu čekal úkol připravit teplé jídlo. Děti si sami vařily. Byly rozděleny do skupin a soutěžily o to, která skupina nasbírá nejvíce bodů. Pravidelně zde vycházely noviny “Krkonošský plátek”, ve kterém nechyběly rozhovory, kauzy, počasí, inzerce. Počasí nám přálo, atmosféra byla příjemná. Všem se pobyt v krásné přírodě Krkonoš líbil a nikomu se nechtělo odjíždět. Už se těšíme na příští výpravu.

Věra Josková, Marie Pavlíčková

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.