Expedice Krkonoše

15.6.2016
Dne 3.6.2016 jsme odjížděli ze Ždírce nad Doubravou do Velké Úpy na expedici Krkonoše 2016.

Když jsme dorazili na místo, čekali jsme než dorazí paní učitelka Josková s Petrem. Rozdělili jsme se mezitím do skupin, ve kterých jsme získávali body za každou činnost. Večer jsme si vylosovali jídla, která jsme vařili. Za každé uvařené jídlo jsme získávali body. Druhého dne ráno jsme se vydali na Sněžku. Všichni, včetně paní učitelek, jsme sebrali všechny síly a zdolali vrchol Sněžky. Večer téhož dne jsme usedli k ohni a opékali buřty. V noci se ti nejodvážnější z nás vydali na stezku odvahy. Největší borec byl Láďa V., který se první a sám vydal bez baterky na stezku. Během celého pobytu jsme si sami vařili. V neděli ráno se nám ani nechtělo vstávat. V neděli po obědě jsme se slzami v očích opouštěli Velkou Úpu. Tím končí naše expedice Krkonoše 2016.

Míša Valentová, Simona Marková, Míša Hospodková