Fantastický úspěch Miloše Havla

3.6.2015
Miloš Havel, třída 9.A úspěšně reprezentoval naši školu v národním kole dějepisné olympiady

Miloš Havel po vítězství v krajském kole dějepisné olympiády postoupil do národního kola, které se konalo ve dnech 25. - 29. května 2015 v Litoměřicích. V konkurenci dalších třiceti nejlepších mladých historiků z celé České republiky probíhalo vícedenní klání a definitivní výsledek byl vyhlášen v pátek 29. května dopoledne.

Milošovi se až do pondělí podařilo vše utajit a známení  svým spolužákům a učitelům učinil až první vyučovací  hodinu. Výsledek je fantastický - 2. místo v národním kole.

Milošovi všichni gratulujeme a děkujeme za vynikající reprezentaci školy a celého města Ždírec nad Doubravou.

Poděkování patří též panu učiteli Zdeňku Drápalíkovi, který Miloše připravoval a pomáhal mu s tvorbou samostatné práce. Kvalita samostatné práce také významně ovlivnila celkový výsledek. Poděkování patří též paní učitelce Blance Křivohlavé a panu učiteli Jirkovi Hromadovi za pomoc při redakční práci.

Ota Benc - ředitel školy