Florbalisti z 1.stupně v okresním kole v Havlíčkově Brodě

30.11.2016
Žáci z kroužku florbalu pro 1.stupeň se zúčastnili Poháru základních škol pro 1. stupeň ZŠ, který se konal 28.11.2016 na ZŠ Nuselská, Havlíčkův Brod. Spolu s naším ždíreckým výběrem se na turnaji představila domácí ZŠ Nuselská HB, ZŠ Smetanova Chotěboř a ZŠ Šlapanov.

Žáci z kroužku florbalu pro 1.stupeň se zúčastnili Poháru základních škol pro 1. stupeň ZŠ, který se konal 28.11.2016 na ZŠ Nuselská, Havlíčkův Brod. Spolu s naším ždíreckým výběrem se na turnaji představila domácí ZŠ Nuselská HB, ZŠ Smetanova Chotěboř a ZŠ Šlapanov.

Vítězem turnaje se po tuhém boji v závěru stala domácí ZŠ Nuselská. Naši chlapci hráli v posledním zápase o třetí místo se Šlapanovem. Nadějné těsné vedení v závěru neudrželi a konečná remíza 6:6 našim klukům nestačila (rozhodovalo konečné skóre).

Děkuji chlapcům za reprezentaci školy a věřím, že jim sportovní nadšení vydrží nejen do příštích turnajů.

Pořadí:
1. ZŠ Nuselská Havlíčkův Brod
2. ZŠ Smetanova Chtěboř
3. ZŠ Šlapanov
4. ZŠ Ždírec nad Doubravou

Soupiska: Bažout Dominik, Burdun Vojtěch, Gabriel Tomáš, Stehno Lukáš, Šudoma Matěj, Tichý Jiří, Kavalír Tomáš, Polánský Tomáš, Pohl Michal, Mazurka Vojtěch, Kafka Martin

Jiří Hromada