FLORBALOVÝ TURNAJ DÍVEK 2017

19.5.2017
Ve středu 17. května jsme se zase po roce utkali s děvčaty z Krucemburku ve florbalovém turnaji. Letos poprvé navštěvuje kroužek florbalu i hodně dívek z 1. stupně, takže si mohly zahrát i „malé“ holky. A že je znát jejich píle, snaha a také pravidelný trénink!

Ve středu 17. května jsme se zase po roce utkali s děvčaty z Krucemburku ve florbalovém turnaji. Letos poprvé navštěvuje kroužek florbalu i hodně dívek z 1. stupně, takže si mohly zahrát i „malé“ holky. A že je znát jejich píle, snaha a také pravidelný trénink! Po dvou poločasech zvítězily nad děvčaty z Krucemburku 6:2. Obrovskou zásluhu na tomto výsledku má velmi šikovná a nadějná brankařka Denisa Brychtová z 5.A a s ní celé družstvo mladších hráček, jmenovitě: Barbora Němcová (4.A), Veronika Burianová, Eliška Málková, Lucie Netolická (všechny 5.A), Anna Břízová, Lucie Truhlářová, Nikola Žáková, Julie Šťastná (všechny 5.B).

U starších holek to byl boj hodně náročný, a když už naše dívky prohrávaly 6:1, vypadalo to na jednoznačné vítězství soupeřek. Přesto se děvčata dokázala vyburcovat k lepšímu výkonu, byla důslednější v obraně a osobních soubojích, více střílela. Po oficiálním čase skončil zápas 11:11, což bylo najednou neuvěřitelné. Ale protože každý turnaj má mít svého vítěze, bylo nastaveno 5 minut hry. Bohužel jsme dostali gól a prohráli tak nakonec 12:11. Dívky byly smutné, ale zcela jistě k tomu nemají důvod. Jejich hra ve druhé části zápasu byla excelentní. Holky, děkujeme! Barvy školy hájily: brankařky Petra Huličníková (7.A) a Denisa Brychtová (5.A), Karolína Mísařová (6.A), Barbora Plevová, Dominika Štefáčková a Nikol Vařejčková (všechny 6.B), Pavlína Havelková a Kristýna Culková (obě 7.A), Petra Mládková (8.A), Simona Marková (8.B), Monika Hanzalová, Barbora Ondráčková a Lenka Titzová (všechny 9.B). Děkujeme panu učiteli Martinu Ležákovi za profesionální výkon rozhodčího.

Co dodat na závěr? Odchází nám dlouholeté hráčky a elita našeho školního florbalu. Lenďo, Mončo, Barčo, díky. Budete nám moc chybět.

Martina Hojná

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.