Florbalový turnaj dívek s Krucemburkem

17.5.2018
Přátelský turnaj dívek ve florbale

V úterý 15. května přijela děvčata z Krucemburku do naší školy, aby se utkala s našimi děvčaty v přátelském turnaji ve florbale. Naše dívky celý školní rok pečlivě trénovaly, a to vždy v úterý brzy ráno. Hrálo se 3x15 min. Zápas jsme začaly, jako už tradičně, „nakládačkou“ od protihráček. Hned v úvodu utkání jsme si nechaly dát 3 branky a soupeřky na nás vyvíjely velký tlak. Naštěstí jsme se dokázaly vzchopit, zkoncentrovat a začít hrát to, co jsme se naučily – důraznou obranu, přesnější přihrávky a zlepšily jsme i střelbu. Do konce třetiny jsme stav vyrovnaly na 3:3, i když nás to stálo spoustu sil. Druhá třetina už ale patřila nám, doslova jsme si turnaj užívaly a daly do branky soupeřek 11 gólů. Ve třetí třetině ubylo sil na obou stranách, přesto jsme si držely vítězství. Turnaj jsme ukončily vítězstvím 19:5. Radost na naší straně byla nepopsatelná a dívkám patří velké poděkování. Děkujeme též panu učiteli Martinu Ležákovi za svědomitou a spravedlivou roli rozhodčího.

A kdo hájil barvy naší školy?
Brankařka Denisa Brychtová – 6.A, nejúspěšnější střelkyně Barbora Plevová – 7.B, bezkonkurenčně nejtvrdší obránkyně Dominika Štefáčková – 7.B a další hráčky: