Fotografická soutěž na téma "Královna zima"

1.2.2017
Vážení rodiče, milí žáci a žákyně, příznivci školy, až do 27.února probíhá na naší škole fotografická soutěž na téma "Královna zima". Využijte spolu s námi možnost zdokumentovat letošní bohatou zimu pomocí svého mobilního zařízení či fotoaparátu.

Vážení rodiče, milí žáci a žákyně, příznivci školy,
až do 27.února probíhá na naší škole fotografická soutěž na téma "Královna zima". Využijte spolu s námi možnost zdokumentovat letošní bohatou zimu pomocí svého mobilního zařízení či fotoaparátu. Níže Vám zasíláme propozice k soutěži a v příloze naleznete plakátek. Nejlepší snímky v dané kategorii vždy budou oceněny.

Propozice fotografické soutěže:

Kategorie:
A) Žáci mateřské školy
B) Žáci 1. stupně
C) Žáci 2. stupně
D) Dospělí
U každé věkové kategorie budou snímky rozděleny do dvou skupin (1. foto z mobilních zařízení, 2. foto z kompaktních / jiných fotoaparátů).
Snímky zasílejte (ne jiným způsobem) do pondělí 27. 2. 2017 do 12:00 na emailové adresy: mbibenova@skola.zdirec.cz nebo mlezak@skola.zdirec.cz .
Ke snímku vždy připojte jméno a příjmení autora (ů), třídu a název zařízení, ze kterého byl snímek pořízen. Každý může zaslat maximálně 2 fotografie.
Užší výběr nejlepších snímků provede odborná porota, poté o nejzdařilejších fotografiích rozhodnou sami žáci.

Vytvořte s námi mozaiku krásných zimních fotografií.

Na Vaše snímky se již těší
Žáci kroužku Zvídavý badatel, Martin Ležák a Michaela Bibenová