Kozel Ovozel - 3. místo

13.9.2017
Naše škola se umístila na celkově třetím místě v celorepublikové soutěži KOZEL OVOZEL

 Státní zemědělský a inntervenční fond letos v únoru vyhlásil celorepublikovou soutěž škol v edukativní hře KOZEL OVOZEL. Ta byla k dispozici jako aplikace pro mobilní zařízení. Naši žáci se s vervou pustili do hledání odpovědí na otázky s ovocně-zeleninovu tématikou. Zde bych rád poděkoval našim bývalým žákům Tondovi Lemberkovi a Odřeji Musilovi, kteří tuto hru velmi zpopularizovali mezi všemi žáky školy.

Výsledek se dostavil, obdrželi jsme oznámení o cekovém třetím místě a především jsme získali krásné dárky. Velké množství sportovního vybavení, deskové hry a další vybavení. Určitě je užijeme při výuce i mimoškolní činnosti.

 

Ota Benc - ředitel školy

 

 

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.