KOZEL OVOZEL PŘIJEL

23.1.2017
Nový projekt KOZEL OVOZEL zahájili žáci třídy 2.B a postupně se k nim připojí i další třídy prvního stupně

KOZEL OVOZEL je  vědomostní hra v originálním zpracování nabízí procvičení vědomostí hravou formou. Hráč odpovídá na kvízové otázky a sbírá tak plody do vozíku, který pak kozlík odveze do školy. Cestou do školy může ještě posbírat pár plodů navíc. Hráč může postupně vysazovat stromy v kozlíkově zahrádce a získávat tak za odměnu různé odznaky. Čím více správně zodpovězených otázek, tím více vysazených stromů a tím více nově nabytých vědomostí.

Hráč může hrát hru pouze po určitou dobu, kdy má zralé ovoce. Pokud nemá hráč v zahrádce zralé ovoce, není možné hru hrát, nehraje tedy nepřetržitě. Kvíz je doprovázen občasnou nápovědou či poučkou, děti si tak mohou rozšířit své znalosti o ovoci a zelenině o způsobu jejich pěstování a o jejich prospěšnosti pro lidský organismus. Obtížnost otázek je přizpůsobena jednotlivým třídám, které si žák může libovolně volit. Otázky byly tvořeny za podpory zkušených pedagogů. Žák si může ze seznamu vybrat školu, do které chodí a za kterou bude hrát a sbírat body. Školy tak mohou mezi sebou porovnávat, kdo je úspěšnější ve vědomostech.

Aplikace je česká a neobsahuje reklamu ani nákupy v aplikaci. Je zdarma ke stažení na portálech Google Play a App Store.  

ZAHRÁT SI MŮŽE KAŽDÝ!

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.