Vítězky krajského finále soutěže TERČ

9.6.2014
Nikol Helešicová, Veronika Musilová, Lenka Redlichová a Kristýna Tlustá se staly vítězkami krajského finále soutěže o nových Technologiích, úsporách Energie, Regionu Vysočina a Čistém prostředí. Porotu přesvědčily nejenom dobrými nápady, ale také velice kultivovaným projevem a precizně připravenou prezentací své práce, která měla název „Krabice plná her“.

Nikol Helešicová, Veronika Musilová, Lenka Redlichová a Kristýna Tlustá se staly vítězkami krajského finále soutěže o nových Technologiích, úsporách Energie, Regionu Vysočina a Čistém prostředí (TERČ). Porotu přesvědčily nejenom dobrými nápady, ale také velice kultivovaným projevem a precizně připravenou prezentací své práce, která měla název „Krabice plná her“. Finále se odehrávalo v Gotickém sále radnice v Jihlavě. Do soutěže bylo přihlášeno celkem sedm škol s dvanácti projekty. Soutěžilo se ve dvou kategoriích. Naše dívky zvítězily v kategorii „Vím jak to funguje“. Pro školu získaly šek na 7000 Kč na nákup pomůcek pro výuku.

Prezentaci je možné shlédnout zde [ENERGIE-ZŠ_a_MŠ_Ždírec_nad_Doubravou.pptx] - (formát pptx).

Prezentace ve formátu .pdf.

Děvčatům děkujeme za vynikající reprezentaci školy a přejeme mnoho dalších úspěchů. Na přípravě prezentace se také podílel Jan Joska, stejně jako dívky z 8.B. I jemu patří naše poděkování.

R. Jarošová

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.