Krajské kolo recitační soutěže

11.5.2022
Naši žáci v krajském kole recitační soutěže v Třebíči

Krajské kolo recitační soutěže se konalo 26. 4. 2022 v Třebíči. Letos se podařilo postoupit z oblastního kola třem dětem z naší školy, a to v nejmladší kategorii Alžbětě Švecové a Vojtovi Ligmajerovi ze 3.A, ve starší kategorii Silvii Drápalíkové ze 6.A. Vojta získal čestné uznání a byl vyhlášen mezi třemi nejlepšími recitátory. Betynka byla ohodnocena jako velmi výrazná a zaujala svým potenciálem. Silvinka bojovala a porota si vyžádala vyslechnout i její druhý text, byla ohodnocena pro svůj vyspělý projev. Zároveň jsme měli možnost rozebrat vystoupení s odbornou porotou a přivážíme si spoustu cenných rad do budoucna.

Gratulujeme a děkujeme všem třem za výbornou reprezentaci. Poděkování patří i za velkou podporu rodičům.

Hana Adamová

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.