Krajské kolo zeměpisné olympiády

25.3.2019
Ǔčast našeho žáka v krajském kole zeměpisné olympiády ve Žďáře nad Sázavou

Dne 20.3. 2019 se uskutečnilo krajské kolo zeměpisné olympiády. Je potěšující, že naše škola měla znovu v této soutěži  zastoupení. Síly si s elitními geografy Kraje Vysočina poměřil Erik Šrámek z 6.A. Nevedl si vůbec špatně. Účastníci museli prokázat vynikající zeměpisné vědomosti v testu, přesvědčit, že se dokonale vyznají v atlase světa, a v poslední části zapojit všechny své znalosti i fantazii v menším zeměpisném projektu. Erik v konkurenci nejlepších obstál a obsadil 7. místo z celkových 14 účastníků v kategorii A. Gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů.

Poděkování patří  Erikovi a také pedagogům, kteří mu předávali a předávají zeměpisné znalosti - paní učitelce Soně Voralové a panu učiteli Martinu Ležákovi.

Josef Remeš

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.