Krajské kolo zeměpisné olympiády 2020

15.5.2020
Mladí geografové absolvovali krajské kolo zeměpisné olympiády online

Organizátoři se rozhodli, že i přes současnou epidemiologickou situaci, neochudí mladé geografy od krajských kol zeměpisné olympiády. Naši mladí nadějní geografové se tak mohli začít připravovat na krajské kolo online, které proběhlo v pondělí 4. května. Podoba olympiáda zůstala stejná, na soutěžící čekaly tři části: test teoretických geografických znalostí, test praktický s atlasem a část praktická (v této sekci se soutěžící zabývali např. výrobou elektrické energie).

Erik Šrámek (7.A) se ve své kategorii umístil na skvělém 6.místě, druhý mladý geograf Jan Němec (9.A) se vešel do první desítky - obsadil skvělé 10.místo.Oběma chlapcům geografům děkujeme za poctivou práci, kterou odvedli při přípravě na olympiádu. Též jim děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Martin Ležák, Josef Remeš

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.