Krkonoše 2017

14.6.2017
Přírodovědný kroužek vyrazil na tradiční výpravu

Krkonoše 2017

Konečně přišel očekávaný den našeho odjezdu do Krkonoš. Ve čtvrtek navečer jsme odnesli batohy k dopravě autem a spěchali se připravit na zítřejší odjezd. V pátek  2.6. v  7.00  jsme se sešli na vlakovém nádraží a nastoupili do vlaku směr Pardubice a dále až do Velké Úpy. Potom už jsme vyběhli k naší známé chalupě. Po ubytování a tábornické poradě jsme vyrazili do Pece pod Sněžkou. Po návratu jsme se navečeřeli, rozdělili jsme si noční hlídky a už se těšili na sobotní výlet na Sněžku. V sobotu jsme vyrazili na túru na Sněžku. Byl slunný den a my vesele šlapali nahoru. V pozdním odpoledni jsme se vrátili na chatu. Večer jsme si na ohni opekli buřty. O půlnoci jsme se  vydali  na stezku odvahy. Trochu jsme se báli, ale všichni jsme ji zvládli. V neděli dopoledne jsme uklidili chalupu a vyrazili na autobus. V 17.15 jsme vystoupili z vlaku doma ve Ždírci. Tak snad za rok pojedeme zase. Už se těšíme.

Za přírodovědné kroužky   Tomáš Kavalír,  5.A