Kulturní prostředí ve školní jídelně

4.3.2015
Minulý rok jsme věnovali velké částky, abychom vylepšili prostředí školní jídelny a myslím, že se to povedlo

Nové stoly a židle, krásná a vkusná výmalba, nová podlaha v chodbě a kompletní rekonstrukce sociálních zařízení a umývarny - to vše je již realizováno. V průběhu letních prázdnin se položí nové lino a jídelna se zaskví v úplné kráse. Máme vytvořené podnětné prostředí, abychom oběd mohli vychutnat v plné parádě. Naše kuchařky se snaží, kvalita obědů a především chuť je skvělá.

V této chvíli nás trápí snad jediná věc a to je veliká hlučnost. Je pochopitelné, že každý - dítě i dospělý si chce oběd užít a trochu si popovídat. Bohužel při množství dětí a jejich temperamentu se jídelna někdy mění hlučnou arénu. To špatně snášíme nejem my strávnící, ale i kuchařky, které to zažívají po celou dobu výdeje.

Zkusili jsme umístit do jídelny několik plakátku se symboly, které by měly každého upozorňovat, že je třeba trochu snížit hladinu hluku. Věřím, že pokud každý trochu omezí na hlučnosti svého projevu, vytvoříme v jídelně kulturní prostředí, kde nám bude i více chutnat. Jak je známo, zážitky ze školní jídelny si všichni pamatují úplně nejvíce.

Děkuji všem za pochopení

 

Ota Benc - ředitel školy

smajlik1smajlik2

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.