Letní slavnost 2014

17.6.2014
Letní slavnost proběhla na školním hřišti v pátek 13. 6. 2014 od 16 do 22 hodin. Bohatý program, který snad pobavil a potěšil děti i dospělé, jsme připravili ve spolupráci se Sdružením rodičů.

Podle ohlasů se akce snad podařila a doufáme, že vznikla nová tradice. Rád bych především poděkoval všem organizátorům, učitelům, učitelkám, panu školníkovi a dalším. Stejnou měrou patří poděkování štědrým dárcům, kteří do tomboly věnovali krásné ceny. Poděkování však patří těm, kteří naši slavnost ve velkém počtu navštívili a podíleli se koupí losu na krásném výtěžku charitativní tomboly. Celkem jsme utržili více než 17 000,- Kč a vytvořili velice pěkný základ Solidárního fondu, který je určen na podporu žáků naší školy.

Všem ještě jednou děkujeme a už začínáme přemýšlet o příštím ročníku.

Zde přidáváme přehled cen a dárců v tombole

Ota Benc - ředitel školy