Literární soutěž 2016

31.10.2016
Deník žáka sympaťáka/deník žačky sympaťačky – bylo téma letošní podzimní literární soutěže pro žáky 2. stupně. Sešlo se 6 soutěžních prací těchto budoucích spisovatelů

Deník žáka sympaťáka/deník žačky sympaťačky – bylo téma letošní podzimní literární soutěže pro žáky 2. stupně.  Sešlo se 6 soutěžních prací těchto budoucích spisovatelů:

Kategorie I. (6. a 7. třídy)

Jana Forejtová 7.A

Pavlína Havelková 7.A

Eliška Strašilová 7.B

Kategorie II. (8. a 9. třídy)

Eliška Papstová 8.A

Klára Mikulecká 9.A

Matouš Nekvinda 9.A

Všechny práce byly nápadité, každá něčím zaujala. U všech soutěžících si však nejvíce ceníme aktivity, ochoty udělat něco nepovinného, ne „na známky“, zkrátka jenom tak pro radost.

V kategorii I nás nejvíce zaujal text Elišky Strašilové.

V kategorii II jsme vybraly soutěžní text Matouše Nekvindy.

Tito dva jsou také vítězové naší soutěže. Doufáme, že je potěší pěkná knižní odměna.

Samozřejmě všichni soutěžící dostali sladkou i drobnější nesladkou odměnu.

Všem soutěžícím děkujeme a přejeme jim mnoho chuti a dobrých nápadů do další literární tvorby.

Soutěžní práce budou postupně zveřejněny, odkaz na nový blog s texty žáků najdete brzy na stránkách naší školy.

B. Křivohlavá, M. Zrzavá