Mikulášský den a vánoční trhy ve škole

9.12.2013

MV pátek 6. prosince probíhal mikulášský den a vše odpoledne vyvrcholilo tradičními vánočními trhy. Žáci devátých tříd - pro tento den Mikulášové, čerti a andělé,  postupně navštívili všechny třídy a poté připravili pro žáky prvního stupně v tělocvičně karneval. Jak můžete vidět na krátkém videu na našem youtube kanálu,  nejenom žáci , ale i paní učitelky přišly vesměs v převleku.

Tradiční vánoční trhy, na které žáci připravují pod vedením učitelek výrobky k prodeji, byly zahájeny ve vestibulu školy vystoupením Sboru a Sborečku. Opět jsou připraveny dvě krátká videa a stojí opravdou za to si je vyslechnout.

Ve fotogalerii najdete ukázky malých "obchůdků", které byly připraveny ve škole i ve školní družině. V družině naši žáci premiérově prodávali výrobky z chráněných dílen společnosti FOCUS.

Děkujem všem návštěvníkům trhů za podporu a těšíme se brzy na viděnou. Velké poděkování patří všem žákům a učitelům, kteří celou akci organizovali.

 

 

Ota Benc - ředitel školy

Kalendář akcí ZŠ

  • 22.10.2020 Plavecký výcvik 4.A,B
  • 26.10.2020 Podzimní prázdniny

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.