Mikulášský program pro žáky prvního stupně

14.12.2015
V pátek 4. 12. 2015 se uskutečnil na naší škole mikulášský program pro žáky prvního stupně. Mikuláš, andělé a čerti si poslechli a prohlédli nacvičený program mladších spolužáků, domluvili neposlušným dětem, pochválili ty hodné a pracovité, navštívili také mateřskou školku a městský úřad.

V pátek 4. 12. 2015 se uskutečnil na naší škole mikulášský program pro žáky prvního stupně. Mikuláš, andělé a čerti si poslechli a prohlédli nacvičený program mladších spolužáků, domluvili neposlušným dětem, pochválili ty hodné a pracovité, navštívili také mateřskou školku a městský úřad. Poté proběhl připravený program v tělocvičně, kde se konala soutěž o nejhezčí masku, mladší žáci se naučili nový tanec, zasoutěžili si a zatančili si. Nejen žáky prvního stupně, ale i čerty, anděly a Mikuláše musím pochválit za připravený program. Všechny třídy též pozorně poslouchaly příběh o Mikulášovi a výborně zvládly následující test. Doufám, že si děti vzaly slova Mikuláše k srdci a příští rok se polepší.

Marcela Vomelová, Jiřina Hučková