Mikulášský program pro žáky prvního stupně

14.12.2015
V pátek 4. 12. 2015 se uskutečnil na naší škole mikulášský program pro žáky prvního stupně. Mikuláš, andělé a čerti si poslechli a prohlédli nacvičený program mladších spolužáků, domluvili neposlušným dětem, pochválili ty hodné a pracovité, navštívili také mateřskou školku a městský úřad.

V pátek 4. 12. 2015 se uskutečnil na naší škole mikulášský program pro žáky prvního stupně. Mikuláš, andělé a čerti si poslechli a prohlédli nacvičený program mladších spolužáků, domluvili neposlušným dětem, pochválili ty hodné a pracovité, navštívili také mateřskou školku a městský úřad. Poté proběhl připravený program v tělocvičně, kde se konala soutěž o nejhezčí masku, mladší žáci se naučili nový tanec, zasoutěžili si a zatančili si. Nejen žáky prvního stupně, ale i čerty, anděly a Mikuláše musím pochválit za připravený program. Všechny třídy též pozorně poslouchaly příběh o Mikulášovi a výborně zvládly následující test. Doufám, že si děti vzaly slova Mikuláše k srdci a příští rok se polepší.

Marcela Vomelová, Jiřina Hučková 

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.