Mimořádné opatření - uzavření základní školy

10.3.2020

Milí žáci, Vážení rodiče, Vážené kolegyně a kolegové a všichni sledující
od středy 11.3. 2020 se základní a další školy uzavírají pro vstup žáků a studentů a opatření platí do odvolání.
V pondělí 16.3. 2020, po ukončení jarních prázdnin,  proběhne jednání pedagogické rady základní školy , kde budou určeny pravidla a podmínky pro náhradní výuku bez přítomnosti žáků ve škole.
Sledujete prosím pravidelně informační systém Edookit, především skrze něj bude probíhat komunikace. Průběžné doplňování informací bude též probíhat především pomocí IS Edookit, webové stránky  nebo můžete používat kontakty uvedené na webových stránkách školy.

Všechni žáci základní školy jsou automaticky odhlášeni od stravování ve školní jídelně po celou dobu trvání uzavření školy.

Dle vyjádření mimořádného opatření provoz mateřských škol není přerušen.

Děkuji za pochopení a přeji nám všem brzké vyřešení mimořádné situace.

Ota Benc, ředitel školy