Mléko do škol jinak...

31.3.2015
V pondělí 23. března jsme zahájili denní prodej mléčných výrobků přímo dětem

Jsme přesvědčeni, že jiný způsob distribuce pomůže hlavní myšlence dotačního programu - přinést dětem alespoň jednou denně mléčný výrobek. Je na každém dítěti a rodiči, zda si výrobek koupí. První týden fungování zatím naznačuje, že počet mléčných výrobků, které si děti zakoupily,  bude výrazně větší než v předchozím objednávkovém systému. Tedy stručnou řečí čísel: za týden se prodalo 600 ks ochucených mlék ( zásoba na 14 dnů je pryč) kolem 150 ks smetanových krémů a dále více než 100 jogurtů, což je příjemné překvapení. V předchozím období si děti a rodiče jogurty vůbec neobjednávali.

Děti si mohou koupit mléčný výrobek každé ráno od 7.00 do 7.30 hod.  a poté o první přestávce ve vestibulu, kde prodej zajišťují paní uklizečky M. Dalecká, L. Culková a P. Vápeníková. Jim patří velký dík, jak k novým povinnostem příkladně a aktivně přistupují.

Vždy od 11 hodin do 16 hodin budou dotované mléčné výrobky k dispozici i ve vrátnici hlavního vchodu.

 

Přejeme dobrou "mléčnou" chuť

 

Ota Benc - ředitel školy

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.