Nárok na ošetřovné pro rodiče dětí mladších deseti let.

10.3.2020

Vážení rodiče
pravděpodobně již víte o možnosti  využití ošetřování  dětí kvůli uzavřeným školám - rodiče dětí do 10 let mohou kvůli uzavření školy využít ošetřovné při péči o dítě. Více zde - https://www.cssz.cz/web/cz/-/karantena-a-osetrovne-informace-pro-rodice-a-skolska-obdobna-zarizeni-

Nárok na ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření dětského výchovného zařízení uplatňuje zaměstnanec  tiskopisem Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření výchovného zařízení (školy).  POTVRZENÍ VYDÁVÁ ŠKOLA. V případě, že se rodiče budou při ošetřování střídat, vydá škola  povolení dvě. Zaměstnanec doplní část B tiskopisu a předá je neprodleně svému zaměstnavateli, který pak podklady pro výplatu dávky předá dále příslušné OSSZ.

Potvrzení začneme pro zájemce vydávat v pondělí 16.3. 2020 od 8 hodin v administrativních prostorech v druhém nadzemním podlaží pavilonu P2.

Formulář potvrzení v formátu PDF (dvě potvrzení v jednom dokumentu), ZDE

Formulář potvrzení ve formátu DOC, ZDE

Není nutné dopředu vyplňovat, formulářů máme k dispozici dostatečné množství.

Děkuji za pochopení  

Ota Benc, ředitel školy

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.