Návštěva radní Kraje Vysočina Jany Fialové

24.10.2017
Radní se zodpovědností za oblast školství Ing. Jana Fialová navštívila naši školu a předala dar.

Dar bude sloužit pedagogickým pracovníků na prvním stupni a hlavni zásluhu má paní učitelka Ivana Uchytilová, která cenu přebrala. Její třída se umístila na stupních vítězů v celokrajské soutěži se stavebnicemi ROTO. Společného setkání se též účastnili pánové Jan Martinec a Bohumír Nikl, starosta a místostarosta města Ždírec nad Doubravou. Paní radní Fialová s doprovedem si prohlédla naši školu a poté jsme poobědvali ve školní jídelně. Paní radní Fialová i obě další dámy (Mgr. Doleželová a Ing. Svatošová, pracovnice Krajského úřadu) ocenili nejen kvalitu jídla, ale také kulturní a tiché prostředí naší jídelny.

Paní radní se velmi pochvalně vyjádřila o tom, že naše kuchyně připravuje dietní jídla. Vyjadřuje tímto našim kuchařkám poděkování a obdiv k jejich činnosti. 

Děkujeme za hodnotný dar a milou návštěvu. 

Ota Benc, ředitel školy

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.