Návštěva senátora Jana Veleby

7.3.2014

V pondělí 3. března 2014 navštívil naši školu senátor za volební obvod Chrudimsko, Havlíčkobrodsko ing. Jan Veleba. V doprovodu pana starosty Jana Martince a místostarosty Bohumíra Nikla jsme provedli zevrubnou prohlídku školy a při té  příležitosti probrali rozvojové plány. Pan senátor se živě zajímal o aktivity školy, o zázemí pedagogických pracovníků a kvalifikovanost. Shodli jsme se také na potřebě vytvářet podmínky pro účinnou pomoc žákům zdravotně i sociálně znevýhodněným.

Děkujeme panu senátoru Velebovi za návštěvu, zájem a velice příjemné vystupování a těšíme se brzy na viděnou. 

 

Ota Benc - ředitel školy

veleba_skola_zdirec

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.