Návštěva vedení města

21.12.2017

Ve čtvrtek 21. prosince navštívil naší školu pan starosta Jan Martinec v doprovodu místostarosty pana ing. Bohumíta Nikla a předsedkyně Spolku Přátele školy ve Ždírci nad Doubravou paní Martiny Hamederové. 

S radostí jsme mohli panu starostovi a dalším hostům představit náš nově upravený odpočinkový proator v přízemí pavilonu P3 a další investice a úpravy , které se v pavilonu P3 po delší době realizovaly. 

Díky pochopení vedení a zastupitelů města Ždírec nad Doubravou se investovaly mnohasettisicové částky do kompletní rekonstrukce sociálních zařízenín, oprav podlah, malování a nákupům vybavení. Hosté se mohli na vlastní oči přesvědčit, že to stálo za to.

Díky mimořádné dotaci města jsme též obnovili vybavení ICT pro mateřskou školu včetně obřího tabletu ( uhlopříčka 55").

 Děkujeme městu Ždírec nad Doubravouza vstřícnost a doufáme, že se nám společnými silami podaří realizovat obrovský úkol - rekonstrukci a modernizaci dvou pavilonů školy v roce 2018 a 2019.

Ota Benc, ředitel

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.