Nové šatní skříně

21.9.2013

V pátek 20. září byly v chodbě vedoucí k 3. pavilonu  (jsou zde umístěny třídy 2. stupně) instalovány nové šatní skříně. Volili jsme minimalistickou variantu z důvodu estetických, prostorových i finančních. Celkem je na chodbě umístěno 81 skříní, které jsou určeny pro 142 žáků a to znamená, že se budou  o jednu skříňku vesměs dělit dva žáci nebo žákyně. Barevné provedení jsme navrhli ve "ždíreckém" duchu - kombinaci žluté a zelené jsme  doplnili méně výraznou oranžovou  pastelovu barvou.

Dosavadní šatní klece budou tedy v průběhu přístího dne opuštěny, poté budou odstraněny a provedou se drobné úpravy celého prostoru. O jeho dalším využití budeme ještě diskutovat.

Chodbu s novými skříněmi najdete ve fotogalerii.

 

Ota Benc - ředitel školy

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.