Obhajoba absolventských prací

11.6.2024

V týdnu od 10. června probíhala obhajoba absolventských prací našich deváťáků. S hrdostí mohu oznámit, že každý rok se úroveň a kvalita absolventských prací zvyšuje. Velice potěšitelné je zvláště to, že naši žáci se nebojí vystoupit a  jejich projev je prostě vynikající. 

Práce jsou velmi různorodých témat - Historie a současnost motocyklů JAWA,  Základy programování a programovací jazyky, Termojaderná reakce - fúzní reaktor, Koncentrační tábory, Chov papoušků v zajetí, Jezdecký sport - parkour, Kontrast severu a jihu v Africe, Vliv umělé inteligence na budoucnost, Vliv sociálních sítí na děti a amnoho dalších

Společnám jmenovatelem byla velmi vysoká odborná úroveň a především výborná prezentace slovní projev. Můžeme být na naše absolventy hrdi.

Ota Benc, ředitel školy

Kalendář akcí ZŠ

Kalendář akcí neobsahuje žádnou akci.

Kalendář akcí MŠ

Kalendář akcí neobsahuje žádnou akci.

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.