Okresní kolo dějepisné olympiády

30.1.2014

V úterý 28. ledna proběhlo v AZ Centru v Havlíčkově Brodě okresní kolo dějepisné olympiády. Tématem letošního roku byl vznik a vývoj měst, život ve městech ve středověku a  počátku novověku. Z naší školy postoupil jako vítěz školního kola Miloš Havel z 8.A. Náš reprezentant se o historii dlouhodobě zajímá, takže na bitvu se 17 dobře připravenými soupeři byl patřičně nažhaven.

Zájem o historii, poctivá příprava a bojovnost se našemu borci vyplatily, a tak se v těžké konkurenci nakonec Milošovi podařilo vybojovat výborné druhé místo, přičemž na celkového vítěze ztratil pouhou polovinu bodu.

Miloši Havlovi děkujeme za předvedený výkon v této náročné soutěži a blahopřejeme mu k vynikajícímu výsledku.  

Zdeněk Drápalík

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.